Számítástechnikai Általános Iskola, 1138. Budapest, Gyöngyösi sétány 7.   |   Tel/Fax: 06 (1) 340-2556   |   gyongyosi@chello.hu   |   OM-kód: 035022

Versenyeredmények

Eredményes tanulóink elismerése

A 2015. január 9-én tartott alsós és felsős tagozatgyűlésen került sor a tanév első félévében lebonyolított iskolai és kerületi tanulmányi versenyek eredményeinek ismertetésére.

Honlapunkon már számos házi és kerületi verseny eredményét közzétettük (Kazinczy szépkiejtési verseny, különböző sportversenyek). Az eredményeket az alábbi helyeken lehet felidézni: http://www.gyongyosisk.hu/fomenu/sport.html illetve http://www.gyongyosisk.hu/fomenu/versenyek_eredmenyek.html

A tagozatgyűlésen elhangzott, még nem közölt eredmények a következők:

Alsó tagozaton

Környezetismereti házi verseny I – IV. évfolyam:

I. évfolyam: (szervező, felkészítő pedagógus: Bitter Anikó)

  1. Katzer Alexandra és Pap Dániel 1. a
  2. Berta Gábor 1.c és Molnár Zsombor 1.c
  3. Sesztakov Bálint 1.c

III évfolyam: (szervező, felkészítő pedagógus: Zsadányi Viktor)

  1. Horváth Kristóf 3.c
  2. Kramolis Patrik 3.c
  3. Bekheit Nóra 3.a

IV. évfolyam: (szervező, felkészítő pedagógus: Kelner Orsolya)

  1. Berki Dóra 4.b
  2. Branyiczky Fanni 4.a
  3. Laczka Gréta 4.b

A II. évfolyam házi versenye egy későbbi időpontban kerül megrendezésre.

Matematika házi verseny II – IV. évfolyam: (45 tanuló részvételével. Szervező, felkészítő pedagógus: Drexler Béláné)

II. évfolyam:

  1. Balázs Vince 2.b
  2. Korcsmár Bence 2.b
  3. Köbe Koppány 2. a

III. évfolyam:

  1. Kramolis Patrik 3.c
  2. Bánhegyesi Zsombor 3.a
  3. Hőgenwarth Krisztián 3.a

IV. évfolyam:

  1. Réthey – Prikkel Diána 4.a
  2. Kerekes László 4.c
  3. Horváth Donát 4.c

Angol nyelvi házi versenyek (szervező, felkészítő pedagógus: Fülöpyné Magyar Erika és Pásztor Alma)

II. évfolyam:

Párbeszédes kategória:

  1. Balázs Vince és Vidoven Vencel páros 2. b
  2. Zou Aimi és Király Dóra Lili 2. b
  3. Sárosi Áron és Dancsó Bence 2. b

Versmondó kategória:

  1. Oláh Benedek 2. a
  2. Kispál Janka 2. a
  3. Udvari Petra 2. a

III. évfolyam szóbeli versenye:

  1. Kramolis Patrik 3.c
  2. Frey Liliána, Kökény Dániel 3.a
  3. Chen An Hao, Nyíregyházi Réka 3.b

Országos és kerületi versenyek

Miskolc-Szirma Református Általános Iskola által szervezettKörnyezetismeret-környezetvédelem” országos csapatverseny IV. évfolyamos tanulók számára (felkészítő pedagógus: Kelner Orsolya). A tanulók a verseny első levelezős fordulóján vannak túl.

A versenyen induló csapat tagjai: Laczka Gréta 4.b, Berki Dóra 4.b, Uzoni-Kovács Anna 4.b

ZÖLDIKE környezetismeret kerületi verseny III - IV. évfolyam számára (felkészítő pedagógus: Kelner Orsolya). I. helyezést elért csapatunk: Laczka Gréta 4.b, Berki Dóra 4.b, Kökény Dániel 3.a, Bánhegyesi Zsombor 3.a

 Bolyai Matematika Csapatverseny IV. évfolyam (felkészítő pedagógus: Drexler Béláné)

8. helyezés a XIII. kerületi csapatok között és 22. helyezés Észak – Pest kerületi csapatok közül: Berki Dóra 4.b, Körmöndi Dóra 4.b, Laczka Gréta 4.b, Horváth Donát 4.c

 Kerületi Szépolvasó Verseny IV. évfolyam számára, amelyen 4. helyezett lett: Kerekes Zsófia 4.c (felkészítő pedagógus: Szekeres Zsuzsanna)

Felső tagozaton

A Kazinczy szépkiejtési verseny iskolai fordulóját (szervező, felkészítő pedagógus: Boros Istvánné) követően az V-VI. évfolyamból Szabó Henrietta, míg a VII.-VIII. évfolyamból Perencsei Kristóf képviselte iskolánkat a kerületi versenyen, amelyen Perencsei Kristóf 3. helyezést ért el!

Matematika versenyek eredményei
2014/15. tanév januárig (szervező, felkészítő pedagógus: Pungorné Tarr Erika):

Kerületi versenyek

6. osztályosok (Balázs Judit emlékverseny, december 10.):  Laczka Péter 6.a osztály, 3. hely

7-8. osztály (Berzsenyi Dániel verseny, december 4.):  Vitay Vanda 8.a osztály,  6. hely

Házi versenyek, I. forduló

V-VI. osztályosok

  1. Laczka Péter 6.a
  2. Vas Bianka 6.b
  3. Szomják Eszter 6.b
  4. Gyenes Enikő 5.a
  5. Neubrandt Nikolett 5.a
  6. Varga Gréta 5.a
  7. Gáva Katinka 6.b

 

VII-VIII. osztályosok

  1. Budai Ádám 8.b
  2. Valkó Bence 7.a
  3. Stampf Armand 8.b
  4. Kurucz krisztián 8.b
  5. Csiszér Norbert 7.b
  6. Réthey-Prikkel Krisztián 7.b

IV. Országos Szépíró Verseny

Az SNI-s és BTM-es tanulók számára meghirdetett, IV. Országos Szépíró Verseny iskolai fordulóján (szervező, felkészítő pedagógus: Pócz-Nagyné Pásztor Andrea) 9 tanuló vett részt. Közülük a következő 6 tanuló jutott tovább a kerületi fordulóba, melynek időpontja: 2015. január 21.

Nerada László 4.a, Rózsahegyi Àkos 4.c, Kazinczy Ádám 4.b, Homola Melinda 6.a, Jánoska Dorina 5.a, Tű Valéria 7.b

 

Képgaléria

 

Keresés
Számítástechnikai Általános Iskola, 1138. Budapest, Gyöngyösi sétány 7.
Hírlevél | Kapcsolatfelvétel | Honlaptérkép