Számítástechnikai Általános Iskola, 1138. Budapest, Gyöngyösi sétány 7.   |   Tel/Fax: 06 (1) 340-2556   |   gyongyosi@chello.hu   |   OM-kód: 035022

Iskolánk dolgozói

Pedagógusaink

  • Bitter Anikó napközis tanító 1. b
  • Boros Istvánné magyartanár, 8. b osztályfőnöke, humán és testnevelés munkaközösség vezető
  • Böjti Renáta földrajz-történelem szakos tanár, 6. b. osztályfőnöke
  • Bunyitainé Buda Éva kémia - biológia szakos tanár
  • Buthné Fekete Anikó technika szakos tanár, 6. c osztályfőnöke
  • Csomor Lajosné tanító, 3. c osztályfőnöke
  • Drexler Béláné tanító, 4. b osztályfőnöke
  • Fülöpyné Magyar Erika tanító, 1. c osztályfőnöke, angol és orosz idegen nyelvi szaktanító
  • Garbacz Magdolna angol szakos tanár
  • Gecsei Gabriella tanító, 2. a osztályfőnöke 
  • Hajdúné Tölgyesi Lívia tanító, 3. c, etika szakos tanár, 
  • Hegedűs Mária tanító, 3. a osztályfőnöke, tehetséggondozás és felzárkóztatás munkaközösség vezető
  • Horváth Csaba történelem - magyar szakos tanár
  • Jeszenszky Zsuzsanna történelem szakos tanár, 8. c osztályfőnöke, osztályfőnöki munkaközösség vezető
  • Kárpátiné Barna Henriette igazgatóhelyettes, informatika szakos tanár
  • Király Zsófia tanító 1. a
  • Kormos Kitti tanító, 2. b osztályfőnöke
  • Koruhely Sára tanító 1. c
  • Lakatos Éva angol szakos tanár
  • Lévai Sándor történelem - testnevelés szakos tanár, mesterpedagógus
  • Majercsik Márta felsős napközi
  • Makkos Tibor intézményvezető, matematika szakos tanár, mesterpedagógus
  • Márkus Nóra tanító
  • Mezeiné Bene Irén magyar - ének-zene szakos tanár, 5. b osztályfőnöke
  • Mező Aladár Attiláné testnevelés - biológia szakos tanár, 8. a osztályfőnöke
  • Minoricsné Horsi Katalin napközi 3. b
  • Molnár Katalin matematika szakos tanár, 5. a osztályfőnöke
  • Molnár Péter tanító 4. b
  • Nagyné Papp Angéla tanitó, 2. c osztályfőnöke
  • Novákné Nagy Márta tanító, 1. a osztályfőnöke, alsós munkaközösség vezető
  • Novákné Oláh Andrea testnevelés - orosz szakos tanár 2. b
  • Oleszka Daniella iskolapszichológus
  • Ondrusákné Nagy Rita tanító, 4. a osztályfőnöke
  • Orbán Katalin igazgatóhelyettes
  • Péter Andrásné fizika - kémia szakos tanár óraadó
  • Popráczy Renáta fejlesztőpedagógus
  • Pósvai Alexa tanító 2. a
  • Pungorné Tarr Erika matematika - kémia szakos tanár, 7. a osztályfőnöke, természettudományok és mérés mk. vezető
  • Privigyei Csaba természetismeret tanár, könyvtáros tanár,  tankönyvfelelős, 7. c osztályfőnöke, Közalkalmazotti Tanács elnöke
  • Sinkó Ivett rajz szakos tanár
  • Staud Márta informatika szakos tanár, informatika, idegennyelv, tehetséggondozás mk. vezető
  • Szekeres Zsuzsanna tanító, 4. c osztályfőnöke
  • Szentendrei Gabriella angol szakos tanár 7. b osztályfőnöke
  • Tánczos Melinda fejlesztőpedagógus
  • Timcsák Istvánné napközis tanító 4. a 
  • Tóth Éva tanító, 1. b osztályfőnöke
  • Tóthné Kreszács Orsolya tanító, 2. b osztályfőnöke
  • Urbanics Magdolna testnevelés szakos tanár, 6. a osztályfőnöke
  • Zsadányi Viktor napközis tanár, 3. a, napközi és szabadidő mk. vezető

Pedagógus munkát segítők

  • Bója András rendszergazda
  • Csikósné F. Ildikó iskolatitkár
  • Kiss Margit pedagógiaia asszisztens

Technikai dolgozók

  • Bognárné Wald Gabriella üzemeltetési koordinátor
  • Bordás Sándor gondnok
  • Herczegné Takács Mária portás
  • Kazinczy Judit takarító
  • Nadzhafova Diana portás
  • Orgován Miklós kertész
  • Szécsi Éva takarító
  • Tóth Zoltánné takarító

 

Keresés
Számítástechnikai Általános Iskola, 1138. Budapest, Gyöngyösi sétány 7.
Hírlevél | Kapcsolatfelvétel | Honlaptérkép