Számítástechnikai Általános Iskola, 1138. Budapest, Gyöngyösi sétány 7.   |   Tel/Fax: 06 (1) 340-2556   |   gyongyosi@chello.hu   |   OM-kód: 035022

Magyar munkaközösség 2013 - 2014

Országos anyanyelvi levelző versenyen (3 forduló)
bronz minősítést elért tanulóink:

5. évfolyam

  • Andrási Bence
  • Riegler Anna
  • Szomják Eszter

7. évfolyam

  • Budai Ádám
  • Kurucz Krisztián

8. évfolyam

  • Breskó Attila
  • Faragó Emese
  • Handl Gergely
  • Hosszú Dalma
  • Pádár Bence
  • Varga Patricia

Berkei Anikó kerületi vers- és prózamondó verseny

5 - 6 évfolyam

  • Leczki Kristóf próza 7. helyezett
  • Szabó Henriette vers 4. helyezett

7 - 8 évfolyam

  • Bori János próza 4. helyezett
  • Zsoldos Mátyás Koppány vers 4. helyezett

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi forduló

  • Mohamed Zidán Dávid 5. évfolyam 12. helyezett
  • Szabó Réka 6. évfolyam 2. helyezett
  • Szász Fáta 7. évfolyam 7. helyezett

Műveltségi vetélkedő eredményei

5. b

  • 22 pont: Kántor Nikolett, Rákos Bettina, Stampf Írisz, Zakály Fruzsina
  • 18 pont: Szomják Eszter, Fekete Renáta, Vámos Viktória, Széfischer Beáta
  • 16 pont: Horváth Petra, Riegler Anna, Szabó Adél, Vas Bianka
  • 13 pont: Szalai Szabolcs, Markovits Balázs, Markovits Barnabás, Andrási Bence

7. b

  • 23 pont: Budai Ádám, Bodnár Beatrix, Bálint Mercédesz, Boncz Bernadett
  • 15 pont: Csopej Vencel, Kurucz Krisztián, Varga Gébor, Horváth Sándor, Körtvély Balázs

8. b

  • 29,5 pont: Kasztel Petra, Faragó Emese, Varga Patricia
  • 27 pont: Páll Mónika, Zakariás Ádám, Ódor Norbert, Szomják Réka
  • 16 pont: Mezei Bence, Kasztel Péter, Bácskai Barna, Zsoldos Mátyás Koppány
  • 13 pont: Bodor Bence, Tóth Krisztián, Mikecz Bence, Bakos Dávid

8. c

  • 25 pont: Mohamed Zeid, Bagyinszky Kristóf, Hangyás Antónia, Révész Renáta
  • 23 pont: Szabó Márk, Zsámár Benedek, Bori János, Pádár Bence
  • 20 pont: Simsik Sándor, Breskó Attila, Árián András, Varga Réka
  • 19 pont? Szabó Dániel, Shen Ze Yu, Németh Krisztián
  • 17 pont: Varga Zoltán, Kardos Norbert

A vers- és prózamondó verseny eredményei

5-6. évfolyam 

Versmondók

  1. helyezett Szabó Henrietta 5.a és  Perencsei Kristóf 6.b
    A kerületi versenyen egyikük iskolánkat képviseli.
  2. helyezett Balázs Petra 5.a
  3. helyezett Dán Dorottya 5.a
  4. helyezett Porzio Dominik 5.a

 Prózamondók

  1. helyezett Leczki Kristóf 5.
    A kerületi versenyen iskolánkat képviseli.

7-8. évfolyam

Versmondók

  1. helyezett Zsoldos Mátyás Koppány 8.b
    A kerületi versenyen iskolánkat képviseli.
  2. helyezett Porzio Melissa 7.a

Prózamondók

  1. helyezett Bori János 8.c
    A kerületi versenyen iskolánkat képviseli.

Kazinczy Ferenc szépkiejtési verseny iskolai forduló

5. évfolyam

  1. hely Laczka Péter 5.a
  2. hely Balázs Petra 5.a
  3. hely Homola Melinda 5.a

6. évfolyam

  1. hely Vajda Domokos 6.b
  2. hely Perencsei Kristóf 6.b
  3. hely Koltay Réka 6.b Szabó Gréta 6.a

7. évfolyam

  1. hely Statkiewitz Sophie Marie 7.a

8. évfolyam

  1. hely Handl Gergely 8.b

A kerületi versenyen az 5-6. évfolyamon Vajda Domokos 6.b, illetve
Statkiewitz Sophie Marie 7.a képviseli iskolánkat.


A Weöres Sándor szavalóverseny eredményei

5. évfolyam

  1. hely Dán Dorottya 5. a.
  2. hely Gáva Katinka 5. b
  3. hely Urbán Benjámin 5. a
  4. hely Horváth Petra 5. b, Vámos Viktória 5. b
  5.  Vas Bianka 5. b

6. évfolyam

  1. hely Laczházy Anna 6. b, Perencsei Kristóf 6. b
  2. hely Belák Patrik 6. b, Nagy Domonkos 6. b
  3. hely Wang Jia Yu 6. b, Vajda Domonkos 6. b
  4. hely Kállai Fruzsina 6. b
    Különdíj: Lénárt Sándor és Réthelyi - Prikkel Krisztián

7. évfolyam:

Nem volt a versenyen induló

8. évfolyam

  1. hely Handl Gergely és Zsoldos Mátyás Koppány 8. b

 

A versíró pályázat eredményei

  1. helyezett    Csomor Krisztina 8.b: Jön már a tavasz
  2. helyezett    Horváth Petra 5.b: A hópihe élete
  3. helyezett    Gáva Katinka 5.b: Téli álom,
                     Szabó Henrietta 5.a: Krisztike kalandjai,
                     Széfischer Beáta 5.b: A Nap
  4. helyezett    Bóné Flóra 5.a: Téli hangulat
                     Homola Melinda 5.a: Karácsony estéjén
                     Leczki Kristóf 5.a: Télen az egereknél
                     Handl Gergely és Varga Dániel 8.b:  Egy téli nap

A közönség kiemelt számú szavazatát kapta:

  1. helyezett Sólyom Dániel 6.b: Lakoma
  2. helyezett Bodnár Zsolt 6.b: Karácsonyi vacsora
  3. helyezett Németh Dorina és Fanni 6.b: Téli élet

 

 

 

 

Keresés
Számítástechnikai Általános Iskola, 1138. Budapest, Gyöngyösi sétány 7.
Hírlevél | Kapcsolatfelvétel | Honlaptérkép