Számítástechnikai Általános Iskola, 1138. Budapest, Gyöngyösi sétány 7.   |   Tel/Fax: 06 (1) 340-2556   |   gyongyosi@chello.hu   |   OM-kód: 035022

2012-2013 eredmények

Tagozatgyűlés 2012/2013.

TESTNEVELÉS-sport

1.Diákolimpia-atlétika, lányok, csapat

III.kcs. ker.-i I. hely

Tű Valéria 5.b Vígh Rebeka 5.b Balatoni Abigél 6.a

Kis Veronika  6.a Vitay Vanda 6.a Bálint Mercédesz Nikolett 6.b Varga Nikolett 6.b

IV.kcs. ker.-i II. hely

Csobán Alexandra 7.b Csobán Rebeka 7.b Faragó Emese 7.b      Kuczora Csenge 7.b Varga Patrícia 7.b Stadler Ivett 8.c

2.Diákolimpia-atlétika, lányok, egyéni

Balatoni Abigél 6.a ker.-i I. hely      Vitay Vanda 6.a ker.-i II. hely

3.Diákolimpia-atlétika, fiúk, csapat     VI.hely

Bakó Dániel 6.b, Stampf Armand 6.b, Kurucz Krisztián 6.b, Tarbuza Bálint 6.b,  Borgulya Gábor 5.b, Vígh György 5.b

3.Diákolimpia-labdarúgás, Tempo kupa, fiúk

III. kcs. ker.-i III. hely

Al Makswsi Ruben 5.a Borgulya Gábor 5.b Vigh György 5.b Engler Bálint 6.a Engler Dániel 6.a Bakó Dániel 6.b  Körtvély Balázs 6.b Stampf Armand 6.b

IV. kcs. ker.-i I. hely

Balázs Bence 6.a Tóth Krisztián 7.b Bagyinszki Kristóf Gergő 7.c

Juhász-Hruska Attila 7.c Kardos Norbert 7.c Mohamed Zeid 7.c

Pádár Bence 7.b Kocza Martin 8.ab Molnárka Simon 8.ab

Szalay Simon 8.c Tóth Kende 8.c Vitay Olivér 8.c

4.Kerületi  labdarúgó bajnokság

III. kcs. ker.-i III. hely

Al Makswsi Ruben 5.a Balla Patrik 5.a Belák Patrik Gábor 5.b

Borgulya Gábor 5.b Vigh György 5.b Engler Bálint 6.a Engler Dániel 6.a

Bakó Dániel 6.b  Körtvély Balázs 6.b Stampf Armand 6.b

5.Kispályás labdarúgó torna, fiúk

III. kcs. ker.-i I. hely

Al Makswsi Ruben 5.a Balla Patrik 5.a Belák Patrik Gábor 5.b

Borgulya Gábor 5.b Perencsei Kristóf 5.b Vigh György 5.b Engler Bálint 6.a Engler Dániel 6.a

Bakó Dániel 6.b  Körtvély Balázs 6.b Stampf Armand 6.b

6.Kosárlabda kerületi verseny, lányok

IV. kcs. ker.-i II. hely

Csobán Alexandra 7.b Csobán Rebeka 7.b  Kuczora Csenge 7.b

Szomják Réka 7.b Palotai Alexandra7.c

Fiúk csapata

III.-IV. kcs. ker.-i III. hely

Csiszér Norbert 5.b Lakatos Balázs 5.b Bácskai Barnabás 7.b

Bodor Bence 7.b Handl Gergely 7.b Tóth Krisztián 7.b

Shen Ze Yu 7.c Varga Zoltán 7.c

7.Ergonometriai evezős verseny, kerületi, egyéni eredmények

ker.-i I. hely: Balázs Bence 6.a ker.-i II. hely: Faragó Emese 7.b

Kuczora Csenge 7.b Fótos Tamás 5.a ker.-i III. hely: Grósz Mónika 8.ab                  ker.-i IV. hely: Kocza Martin 8.ab

Csapat: ker.-i II. hely: Balázs Bence 6.a Faragó Emese 7.b Kuczora Csenge 7.b Fótos Tamás 5.a Grósz Mónika 8.ab           Kocza Martin 8.ab

8.Budapesti labdarúgó bajnokság II.hely

Bakó Dániel, Stampf Armand 6.

9.Kerékpáros kupa, fővárosi kupa, csapatverseny II. hely

Pádár Bence 7.c, Tóth Kende 8.c, Heibl Erik 8.c, Vitay Olivér 8.c

Egyéni: III. hely- Vitay Olivér 8.c

10.Fővárosi atlétika-lányok, csapat    III. hely

Balatoni Abigél 6.a, Vitay Vanda 6.a, Vígh Rebeka 5.b, Tű Valéria 5.b, Kis Veronika 6.a, Bálint Mercédesz 6.b, Varga Nikolett 6.b, Kuczora Csenge 7.b

FIZIKA

ker.-i I. hely Vitay Olivér 8.c

BIOLÓGIA

ker.-i VII. hely Bácskai Barnabás 7.b

TERMÉSZETISMERET

Szász Fáta 6.a ker.-i         X. hely                      

MATEMATIKA
1.Házi bajnokság 5-6. évf.

I.hely Kurucz Krisztián 6.b II.hely Varga Nikolett 6.b

 III. hely Kis Veronika Márta 6.a                                             oklevél

7-8. évf.

I.hely Juhász-Hruska Attila 7.c II.hely Mohamed Zeid 7.c                      oklevél

2.Területi matematika verseny

V.hely Réthelyi Krisztián 5.b

3.Tehetségnap IQ bajnokság                oklevél

5-6.évfolyam: Vitay Vanda 6.a, Vajda Domokos 5.b, Valkó Bence 5.a

7-8.évfolyam:Balogh Anna 8.ab, Fekete István 8.c, Mezei Bence 7.b

A tavasz verseny eredményei itt nem szerepelnek!

FÖLDRAJZ                Teleki Pál ker.-i verseny

Pászti Tamás 8.ab V. hely

ANGOL

Forrai Magániskola országismereti csapatversenye- VI. hely

Béry Virág, Farkas Benjámin, Jónás Attila 8.c

RAJZ

Kerületi verseny III.kcs.

III.hely:Wang  Jia Yu 5.b

V. hely Sólyom Dániel 5.b

KÉMIA

Hevesi György kerületi kémia verseny

VII. hely Vitay Olivér 8.c             VII.hely Zsoldos Mátyás Koppány 7.b

döntőbe jutott versenyzőink- 170 csapat közül: Stadler Ivett, Béry Virág, Markovits Fanni 8.c

ÉNEK

1.Népdaléneklési verseny, ker.-i II.hely

Antal Imola, Balatoni Abigél, Csordás Flóra, Kis Veronika Márta

Porzió Melissa, Szász Fáta, Van Dommelen Írisz   6.a

2.Kodály Zoltán emlékverseny, csapat, ker.-i I. hely

Zsoldos Mátyás Koppány, Handl Gergely 7.b

Antal Imola, Szász Fáta, Van Dommelen Írisz 6.a

3.Éneklő Ifjúság kórus verseny, Arany Diploma

TÖRTÉNELEM

1.A polgári átalakulás kora, ker.-i, egyéni

III.hely Zsoldos Mátyás Koppány 7.b V.hely Csomor Krisztina 7.b

2.csapat, ker.-i VI. hely,”Hunyadiak és a Jagellók” Pavleszek Tamás, Grőber Áron, Budai Ádám 6.b

TECHNIKA

Fővárosi verseny III.hely, csapat, 8.c

Heibl Erik, Pásztor Bence, Vitay Olivér

INFORMATIKA

Szövegszerkesztés, ker.-i I. hely Németh Krisztián 7.c

Komplex kategória, ker.-i II. hely Vitay Olivér 8.c

Prezentáció, ker.-i II. hely Stadler Ivett 8.c

Táblázatkezelés, ker.-i III. hely Mitsch Alexandra 8.c

Komplex kategória, ker.-i IV. hely Balatoni Abigél 6.a

Rajzolás, ker.-i V. hely Petruska Hedvig 6.b

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM

1.Kazinczy Ferenc szépkiejtési verseny, ker.-i forduló

III.hely Statkiewicz Sophie Marie 6.a

2.Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, ker.-i ford.

II.hely Fekete Ernő István 8.c   V.hely Szabó Réka 5.b

VI.hely Van Dommelen Írisz 6.a

3.Fővárosi szépírási verseny

III.hely Tű Valéria 5.b

4.Berkei Anikó vers-és prózamondó verseny , ker.-i ford.

I.hely Perencsei Kristóf 5.b        V.hely Zsoldos Mátyás Koppány 7.b

5.”Ne felejtsek!” országos anyanyelvi és szövegértési verseny

bronz minősítés: Kurucz Krisztián, Körtvély Balázs, Grőber Áron 6.b

6.”Bendegúz” országos tanulmányi verseny

arany minősítés: Szabó Réka 5.b nyelvtan kategória

ezüst minősítés: Maklári-Klekner Kinga 5.a szövegértés kategória

DIÁKÖNKORMÁNYZAT

1.Tavaszi papírgyűjtés

5.a      I. hely

7.b      II. hely

6.b      III. hely

8.c      IV. hely

5.b      V. hely

7.c      VI. hely

8.ab   VII. hely

6.a      VIII. hely

2.Ötösgyűjtő verseny

5.a      0 pont

5.b      0pont

6.a      4,15pont                  I. hely

6.b      3,10pont                  III. hely

7.b      2,41pont                  V. hely

7.c      1,08pont                  VI. hely

8.ab    2,88pont                 IV. hely

8,c      4,09pont                  II. hely

 

Keresés
Számítástechnikai Általános Iskola, 1138. Budapest, Gyöngyösi sétány 7.
Hírlevél | Kapcsolatfelvétel | Honlaptérkép